O nas

 Restauracja SZUSZI

Jesteśmy otwartym od lutego 2011 roku lokalem w Ełku serwującym sushi oraz dania kuchni japońskiej.

Mają Państwo okazję spróbować orientalnych potraw nie tylko z surowej ryby, japońskich browarów, Sake oraz wyśmienitego wina śliwkowego z kraju kwitnącej wiśni. Posiadamy szeroki asortyment liściastych herbat z całego świata. Mamy nadzieję że każdy z Państwa znajdzie tu dla siebie coś smacznego.

W lokalu dostępny jest bezprzewodowy internet, kącik do zabaw dla dzieci. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka, gdzie można cieszyć się smakiem potraw na świeżym powietrzu. Wprowadzimy Cię w tajniki jedzenia sushi oraz posługiwania się pałeczkami, to wbrew pozorom nie takie trudne!
Przygotujemy Państwa lunch, obiad czy kolację, zaaranżujemy randkę, zorganizujemy catering oraz dowieziemy do Państwa domu czy firmy.
U nas mają Państwo możliwość nabycia większości artykułów niezbędnych do przyrządzenia sushi w domu, oraz zakupu herbat.

W czerwcu 2014r wygraliśmy konkurs o Chochlę Prezydenta Miasta Ełku, jest to dla nas ogromne wyróżnienie, cieszymy się że zostaliśmy docenieni przez Ełczan. Każdy z Państwa może się u nas poczuć jak juror i zamówić nasze konkursowe danie . 

Organizujemy tematyczny catering na wesela, przyjęcia.

Zapraszamy!
Dla każdego coś smacznego:)